Menu Zamknij

Warsztaty TRE i referencje firmy Orlen

Warsztaty TRE - Referencje Orlen

Warsztaty TRE dla pracowników Grupy Kapitałowej Orlen

Miło mi poinformować, że 24 maja poprowadziłam warsztaty TRE ® dla pracowników jednej ze spółek Grupy Kapitałowej Orlen.  Ich praca jest trudna i bardzo odpowiedzialna co wiąże się z nieuniknionym stresem. W trosce o zdrowie i dobre samopoczucie swoich pracowników Centrum Edukacji Grupy Orlen zorganizowało więc spotkanie, na którym prezentowano różne metody radzenia sobie ze stresem, napięciami i traumami. Ja miałam przyjemność poprowadzić część dotyczącą metody TRE ®. Wspierała mnie Anna Lewandowska (w trakcie certyfikacji TRE ®), której bardzo dziękuję za pomoc.

Jak było?

Warsztaty TRE ® tradycyjnie składały się z części teoretycznej i praktycznej. Uczestnicy w większości po raz pierwszy mieli okazję usłyszeć o tej metodzie (poczytaj więcej) i wziąć udział w sesji TRE ®.  Początkowe zaciekawienie i niepewność ćwiczących szybko przerodziły się w radość „ja też mogę :)”, a następnie w uspokojenie i rozluźnienie. Po warsztatach miałam okazję porozmawiać z osobami biorącymi udział w zajęciach: odbiór był bardzo pozytywny, czasem wręcz entuzjastyczny. Organizatorom i uczestnikom dziękuję za miłe przyjęcie. Atmosfera była świetna i mam nadzieję, że przynajmniej część grupy chwyciła bakcyla TRE ® 🙂

Centrum Edukacji Grupy Orlen a w szczególności pani Agnieszce Kwiatkowskiej dziękuję za świetną organizację spotkania i bardzo dobry kontakt.

Referencje

Załączam list referencyjny, jaki otrzymałam od organizatora wydarzenia, za który serdecznie dziękuję.

 

Apeluje, by korzystać wyłącznie z sesji TRE® prowadzonych przez certyfikowanych providerów, których listę można znaleźć na stronach:
http://tre-trauma.pl/certyfikowani-tre/
http://tre-polska.pl/tre-provider/
http://tre-pomagamy.pl/contact-us-page/

Powiązane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *