Menu Zamknij
Strona w budowie … zapraszam wkrótce
Opinia 5

„Psycholog z Sercem i Duszą”

Krzysiek Prykaszczyk
Opinia 1

„Pierwsza minuta spotkania a ma się wrażenie, że to znajomość od zawsze. Wspaniała i ciepła osoba, która psychologiem mam wrażenie się urodziła a nie stała się nim po ukończeniu studiów. Pani Gosia to osoba, która umie słuchać i… rozmawiać. Prawdziwie rozmawiać.”

Ilona Jurkiewicz-Biełuszko
Opinia 2

„Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Gdyby wszyscy psychologowie tak pracowali to świat wyglądałby naprawdę lepiej i był pełen szczęśliwych ludzi. Pani Małgorzata „pracuje” sercem i to sprawia, że człowiek powierza jej swoje życie bez najmniejszego lęku” ​

Danuta Felpel
Opinia 3

„Podejście do pacjenta super, pełna empatii i ciepła. Psycholog, która wspiera i nie pozostawia żadnych pytań bez odpowiedzi…, jestem pod wielkim wrażeniem! Polecam z całego serducha”​

Marlena Borowiak
Opinia 4

„Charyzma. Niesamowita osobowość. Małgosia bardzo mi i najbliższym pomogła. Potrafi dotrzeć i dostrzec elementy i je uzmysłowić podopiecznemu i najbliższym. Bardzo pomocna i niezwykle szczera, budzi niesamowite zaufanie. Profesjonalizm i dar, z którym trzeba się urodzić. Tego nie da się nauczyć. Trzeba mieć w sobie to coś.”

Basia Matczak
psycholog gdansk TRE gdansk

Małgorzata Szczyglak

Psycholog, psychoonkolog, provider TRE®, woluntariusz w Wojewódzkim Centrum Onkologii w Gdańsku oraz w Fundacji Pomorskie Hospicjum dla Dzieci. Za sobą mam kilkanaście lat pracy w korporacji. Mieszkam w Gdańsku. Na gdańskim Chełmie prowadzę gabinet psychologiczny.